LINIA DO WYTŁACZANIA PROFILI Z POLIWĘGLANU
LISTWY WYKONCZENIOWE DO PŁYT KOMOROWYCH Z PC

FRIUL FILIERE posiada duże doświadczenie w wytłaczaniu poliwęglanu. Ostatnio wyprodukowała linię do produkcji zestawu profili wykończeniowych, stosowanych do wykańczania konstrukcji z komorowych płyt poliwęglanowych. Gama profili wykończeniowych składa się z elementów do łączenia płyt ze sobą oraz profili zamykających.

Wszystkie profile są wykonane w koekstruzji z warstwą zewnętrzną odporną na działanie promieni słonecznych i UV zapewniając im długą żywotność i odporność na starzenie.

Linia jest zbudowana w oparciu o nowy downstream serii OMEGA S gdzie wszystkie elementy linii tj, stół kalibrujący, odciąg i piła oraz w razie potrzeby inne urządzenia dodatkowe są zainstalowane na jednej ramie nośnej, rama natomiast posadowiona jest na kołach co umożliwia jej przemieszczanie bez konieczności demontowania połączeń elektrycznych. Jest to nowe podejście do zagadnienia ekstruzji i odzwierciedla strategię FRIUL FILIERE która jest skoncentrowana na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych.


Copyright © 2018 by IPM