Targi PLAST 2018
29 Maj - 01 Czerwiec, Mediolan, Włochy

Pawilon: 13
Stoisko: C/D 11/12

 

Tegoroczny udział firmy FIUL FILIERE w targach PLAST 2018 będzie szczególnym wydarzeniem ze względu na obchodzone w tym roku 40-lecie istnienia firmy. Efektowne, duże stoisko będzie doskonałym miejscem by świętować tak znaczącą rocznicę i jednocześnie okazją do zaprezentowania najnowszych technologii i innowacji. Będą to m.in.:

  • Energooszczędna i wydajna wytłaczarka jednoślimakowa Omega 60
  • Narzędzia do wytłaczania profili z poliuretanu (PU)
  • Nowa linia do wytłaczania FUTURA 40 oraz wytłaczarka dwuślimakowa stożkowa R63.

 

Pokaz wytłaczania na żywo profili z kompozytu RESYSTA®

Absolutnym hitem tegorocznej wystawy będzie pokaz wytłaczania profili z kompozytu RESYSTA® - specjalnego materiału kompozytowego zawierającego włókna naturalne pochodzące z łusek ryżowych i doskonale imitującego naturalne drewno (czytaj więcej).

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja dla wszystkich zainteresowanych bezpośrednim poznaniem technologii wytłaczania kompozytu RESYSTA.

Aktualnie firma FRIUL FILIERE jako jedyna firma na świecie dostarcza kompletną technologią wytłaczania tego kompozytu tj. linie do wytłaczania, narzędzia do wytłaczania i urządzenia pomocnicze do obróbki wykańczającej oraz know-how.

 

Konferencje tematyczne w zakresie technologii wytłaczania profili.

Wśród nowości tej edycji warto wspomnieć o serii konferencji, które odbędą się na stoisku FRIUL FILIERE. Będą one prowadzone przez ekspertów i poświęcone najbardziej innowacyjnym technologiom w zakresie wytłaczania oraz tematom, takim jak:

  • INDUSTRY 4.0
  • Tubeasy : mniej odpadów, większa produktywność
  • Wytłaczanie z dużą szybkością rurek z PA
  • Wytłaczanie PU jest możliwe
  • RESYSTEA ®: wszystkie możliwości zielonego kompozytu.

Jak zwykle, zespół FRILU FILIERE z przyjemnością udzieli odwiedzającym wszelkich dodatkowych informacji na temat prezentowanych maszyn oraz w zakresie niestandardowych rozwiązań linii do wytłaczania.

 

Przejdź do strony FRIUL FILIERE: kliknij


Copyright © 2018 by IPM