MARIS - LINIE DO KOMPANDOWANIA TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY

Firma MARIS powstała w 1962 i od samego początku wyspecjalizowała się w produkcji wytłaczarek dwuślimakowych. Obecnie MARIS produkuje kompletną gamę dwuślimakowych wytłaczarek współbieżnych do kompandowania tworzyw sztucznych i gumy (szczegóły: WYTŁACZARKI).

Dla zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wytłaczarek MARIS wytwarza wszystkie mechaniczne elementy tych maszyn (reduktory, ślimaki, cylindry) wyłącznie w swoim zakładzie, natomiast elementy elektryczne i elektroniczne są dostarczane przez najlepszych światowych producentów. Jednak nawet najwyższa jakość samych maszyn nie wystarcza dla otrzymania optymalnej jakości kompandowanych tworzyw. Dla osiągnięcia maksimum konieczne jest posiadanie zarówno doskonałej, idealnie skonfigurowanej maszyny jak i optymalnej technologii procesu. MARIS Technological Company to firma, której wybitną wartością jest wiedza i doświadczenie technologiczne, zdobyte przez ponad 50 lat działalności, pozwalające na realizację nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie zadań.

MARIS razem z kompletną instalacją do kompandowania dostarcza również kompletną technologię, specjalnie opracowaną dla konkretnych receptur, co gwarantuje osiągnięcie najwyższej jakości produkowanych tworzyw.

Dla wcześniejszego sprawdzenia jakości kompandowanych tworzyw oraz wydajności ich produkcji istnieje możliwość przeprowadzenia prób w Centrum Technologicznym MARIS (szczegóły: CENTRUM TECHNOLOGICZNE) jeszcze przed dokonaniem inwestycji. Dzięki temu zakup maszyn nie jest obciążony żadnym ryzykiem technologicznym a kupujący ma gwarancję, że jego produkt będzie posiadać jakość zgodną z otrzymaną podczas prób, dokonanych jeszcze przed zakupem maszyny.

Wsparcie technologiczne nie kończy się na dostawie i uruchomieniu nowej instalacji wraz z technologią, lecz ma miejsce również przy wprowadzaniu do produkcji nowych tworzyw na istniejących już maszynach produkcji MARIS. Dla wielu Klientów jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ z jednej strony mogą skorzystać z pomocy technologów firmy MARIS, z drugiej zaś strony mogą uniknąć zatrzymywania produkcji na swoich liniach w celu przeprowadzania prób własnymi siłami. Klient MARIS unika przerw w bieżącej produkcji i nie musi inwestować we własne struktury badawcze a jednocześnie otrzymuje wsparcie od najwyższej klasy fachowców w tej dziedzinie.

LINIE DO KOMPANDOWANIA:

 
 
Copyright © 2009 IPM EXTRUSION