MASZYNY DO TWORZYW SZTUCZNYCH
     
UNION - Linie do wytłaczania folii i płyt

 Firma UNION należy do światowych liderów w branży ekstruzji folii i płyt z tworzyw termoplastycznych. Firma działa już od 60 lat i posiada wszechstronne doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji linii do wytłaczania folii i płyt. UNION produkuje linie do: folii oraz do płyt litych, spienianych, kanalikowych, falistych, geomembran i laminatów.
 
Firma oferuje kompletną gamę linii zarówno pod względem wytłaczanych tworzyw jak i grubości i szerokości folii i płyt oraz wydajności produkcji. Od momentu powstania firmy dostarczono na całym świecie ponad 1500 linii UNION do różnorodnych zastosowań: od płyt kanalikowych z poliwęglanu po TPO, od geomembran po płyty do produkcji wanien, od linii do PET do termoformowania po linie do obrzeży meblowych.
 
UNION jest producentem kompletnych linii i wszystkie krytyczne elementy linii takie jak ekstrudery jedno i dwuślimakowe, cylindry, ślimaki, pompy zębate stopu, głowice do wytłaczania, walce kalandrów a nawet reduktory napędowe są wykonywane na miejscu w firmie UNION. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie najwyższej jakości maszyn i ich wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie.
LINIE DO FOLII I PŁYT LITYCH
LINIE DO PROFILI, FOLII I PŁYT SPIENIANYCH GAZOWO
 
 
Copyright © 2009 IPM EXTRUSION