MASZYNY DO TWORZYW SZTUCZNYCH
     

WYTŁACZANIE PROFILI SPECJALNYCH

 


USŁUGI
:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wytłaczania profili specjalnych z tworzyw sztucznych. Proponujemy kompletne realizacje od projektu profilu i projektu technologicznego przez dobór materiałów do wytłaczania profilu na gotowo.

Koncentrujemy się na profilach specjalnych wymagających dużej wiedzy i doświadczenia oraz odpowiedniego parku maszynowego.  

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE:

Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w ekstruzji profili specjalnych. Posiadamy nowoczesny i dobrze zorganizowany park maszynowy, który pozwala na realizacje najbardziej złożonych projektów w zakresie ekstruzji profilów.

Działając w różnych branżach przemysłowych zdobyliśmy odpowiednią wiedzę i know-how potrzebne do ekstruzji różnego rodzaju typów materiałów termoplastycznych do bardzo różnorodnych zastosowań. Jesteśmy w stanie nie tylko wytłaczać profile zgodnie z rysunkiem klienta ale również realizować kompletne nowe projekty naszych klientów.

Ciągłe prace rozwojowe z nowymi materiałami i ciągłe dążenie do rozwijania nowych pomysłów pozwalają realizować nowe rozwiązania alternatywne jak np.: wytłaczanie profili koekstrudowanych z różnych materiałów termoplastycznych wzmocnionych metalami lub włóknami szklanymi, lub wytłaczanie profili z materiałów spienionych z postkoekstruzją z materiałami plastyfikowanymi.

 

 

TWORZYWA:

Głęboka wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na wytłaczanie różnorodnych tworzyw termoplastycznych jak:

ABS kopolimer akrylonitryl/butadien/styren PET poli/tereftalan etylenu/
CAP octanopropionian celulozy PMMA poli/metakrylan metylu/
EVA kopolimer etylen/octan winylu PP polipropylen
PA poliamid PS polistyren
PC poliwęglan PVC poli/chlorek winylu/
PBT poli/tereftalan butylenu/ PVCE poli/chlorek winylu/ spieniany
PE polietylen PUR poliuretan
SEBS guma termoplastyczna POM polioksymetylen, poliacetal, poliformaldehyd

Dla uzyskania specyficznych własności profili, wymaganych przez klientów, do polimerów bazowych są dodawane dodatki specjalne gwarantujące większą odporność na np.:  temperaturę, na bakterie, na promienie słoneczne, lub na formowanie sie grzybów w miejscach szczególnie wilgotnych itp.

BRANŻE

Działamy wszędzie tam gdzie są potrzebne profile wysokiej jakości. Posiadamy szczególnie dobre doświadczenia w następujących branżach:

  • Samochodowa
  • Hydrosanintarna
  • Meblowa
  • Wykończenie wnętrz
  • Oświetleniowa
  • Budowlana
  • Chłodnictwo spożywcze

 

JESTEŚMY PARTNEREM IDEALNYM ZARÓWNO DLA KLIENTÓW, KTÓRZY SZYBKO I STOSUNKOWO TANIO CHCĄ WPROWADZIĆ NA RYNEK PROFILE WYSOKIEJ JAKOŚCI, JAK I DLA TYCH CO W PRZYSZŁOŚCI BĘDĄ CHCIELI SAMEMU PODJĄĆ SIĘ PRODUKCJI TEGO TYPU WYROBÓW.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Przykładowe realizacje dla naszych Klientów