LINIE DO PRODUKCJI PŁYT FALISTYCH

BG PLAST produkuje innowacyjne linie technologiczne do wytłaczania płyt falistych i trapezowych z PC oraz PET. Autorskie rozwiązania BG PLAST pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości płyt przy jednocześnie niskich kosztach produkcji.

W przypadku płyt falistych z PC, które swoją sztywność zawdzięczają przede wszystkim pofalowanej strukturze, podstawowym sposobem na obniżenie kosztu produkcji jest obniżenie grubości płyt oraz stosowanie tańszych surowców.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przetwórstwie PC inżynierom BG PLAST udało się opracować specjalną metodę kalandrowania PC i obniżyć grubość płyt PC poniżej „nieprzekraczalnej” granicy 0,8mm do aż 0,5 mm! Aby to osiągnąć zastosowano kalander o wzmocnionej budowie oraz system walców o dużej średnicy z niezwykle wydajnym chłodzeniem.

W przypadku płyt z PET linie BG PLAST umożliwiają produkcje bezpośrednio z płatka PET, co ma decydujący wpływ na obniżenie kosztów produkcji.

Linie BG PLAST do produkcji płyt falistych i trapezowych posiadają łatwo wymienne oprzyrządowanie umożliwiające szybką zmianę kształtu produkowanego profilu.

Pobierz katalog BG PLAST (EN) kliknij


Copyright © 2018 by IPM