LINIE DO WYTŁACZANIA PŁYT OSŁONOWYCH
DO BETONU TYPU T-GRIP ORAZ V-GRIP

Firma BG PLAST opracowała specjalną technologię produkcji płyt T-Grip i V-Grip stosowanych jako płyty osłonowe do wykładania powierzchni zbiorników betonowych, kanałów betonowych, nabrzeży i innej infrastruktury betonowej mającej kontakt z wodą.

Autorska technologia BG PLAST

Technologia BG PLAST pozwala na wykonywanie w linii specjalnych zamków typu T-Grip lub V-grip na powierzchni płyty, które pozwalają na skuteczne związanie płyty z betonem w trakcie procesu zalewania, powodując jego trwałe zabezpieczeni przed wpływem wody. Zastosowanie płyt T-Grip oraz V-Grip, zamiast zabezpieczeń w postaci płytek ceramicznych, jest znacznie skuteczniejszą i trwalszą metodą i jednocześnie pozwala na zdecydowane obniżenie kosztów budowy infrastruktury.

Standardowe linie BG PLAST umożliwiają produkcję pyt T-Grip oraz V-Grip z takich materiałów jak HDPE - LDPE – PVC, o grubości do 5mm, szerokości do 3000 mm z wydajnością do 1000 kg/h. Na życzenie klientów możliwe są realizacje płyt o nietypowych wymiarach oraz kształtach zamków typy T oraz V i innych.

Linia do produkcji płyt osłonowych T-Grip

Linia do produkcji płyt osłonowych V-Grip

Przykłady płyt osłonowych T-Grip i V-Grip

Pobierz katalog BG PLAST (EN) kliknij

Artykuły w prasie branżowej

Artykuł w PLASTIME pt. "Technologia produkcji płyt osłonowych HDPE do betonu firmy BG PLAST" kliknij


Copyright © 2018 by IPM