LINIA DO PRODUKCJI PROFILI ZE SPIENIONEGO POLISTYRENU PS

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PROFILI DO DEKORACJI WNĘTRZ

FRIUL FILIERE dostarczyła szereg kompletnych linii do produkcji szerokiej gamy profili ozdobnych ze spienionego polistyrenu PS. Profile te charakteryzują się doskonałym estetycznym wykonaniem nadającym luksusowy wygląd pomieszczeń i mogą być stosowane zarówno w przypadku dekoracji wnętrz w pojedynczych apartamentach, w budownictwie jednorodzinnym czy w hotelarstwie.

Dzięki specjalnej recepturze materiałowej opracowanej przez FRIUL FILIERE, oraz dzięki zastosowaniu technologii spieniania metodą CELUKA firma FRIUL FILIERE obniżyła gęstość materiału do 0,4 – 0,5 g/cm3 bez utraty wymaganych właściwości mechanicznych i estetycznych profili. Przy okazji osiągnięto rekordowe prędkości wytłaczania dla tego typu profili. Kompletne linie wyposażone są również w maszyny do tłoczenia wzoru przestrzennego na powierzchni profili. Ponadto istnieje możliwość doposażenia linii w inne technologie ozdabiania profili takie jak termodruk czy rotograwiura.

System sterowania zbudowany w oparciu o sterownik PLC kontroluje cały proces produkcji począwszy od przygotowania receptury materiałowej aż do końcowego zdobienia profilu.

Linia jest dedykowana klientom, którzy poszukują najwyższej jakości i estetyki profili w połączeniu z najwyższą wydajnością produkcji.


Copyright © 2018 by IPM