KOMPLETNE LINIE DO ROZDRABNIANIA, MYCIA I SUSZENIA ODPADÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w maszynach do recyklingu tworzyw sztucznych, SOREMA opracowała specjalistyczny i uznany na całym świecie know-how w zakresie przetwarzania najtrudniejszych materiałów z tworzyw sztucznych, nawet niskiej jakości, w procesie recyklingu. Filozofią SOREMA jest realizacji spersonalizowanych technologii recyklingu oraz projektowanie wydajnych i elastycznych systemów recyklingu tworzyw sztucznych. Każda linia SOREMA jest projektowana i opracowywana specjalnie dla każdego klienta, zgodnie ze specyficznymi właściwościami przetwarzanych materiałów wejściowych. SOREMA działa w wielu różnych obszarach rynku recyklingu.

SOREMA jest pionierem w technologiach recyklingu. Oferuje odpowiednie i najnowocześniejsze technologie recyklingu w celu prawidłowego i ekonomicznego przetwarzania szerokiej gamy materiałów. Linie SOREMA są specjalnie projektowane tak aby móc przetwarzać jak najwięcej rodzajów różnych materiałów za pomocą elastycznych i modułowych urządzeń, które zapewniają prawidłowe prowadzenie procesu. Obecnie SOREMA posiada na ponad 400 różnych linii do recyklingu na całym świecie przetwarzających różnorodne materiały.

Linie do recyklingu SOREMA:

Jakość produktów

Wszystkie systemy SOREMA oparte są na tych samych zasadach, opracowanych i utrwalonych podczas wielu lat doświadczeń w setkach systemów dotyczących maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych. Aby docenić SOREMA, najpierw trzeba poznać te zasady:

 • Wytrzymałość
 • Podczas recyklingu materiały, nad którymi kontrola jest niewielka, są przetwarzane w trudnych warunkach środowiskowych. Maszyny muszą być w stanie wytrzymać obecność rozsądnych ilości zanieczyszczeń i warunki nieoptymalnego użytkowania, bez awarii lub nadmiernego zużycia.

 • Łatwość kontroli zużycia i konserwacji
 • Biorąc pod uwagę ścierny charakter materiałów przetwarzanych przez maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych, muszą one zostać zaprojektowane w celu ułatwienia kontroli zużycia i konserwacji. W wielu przypadkach czas przestoju w celu konserwacji jest decydujący dla powodzenia całej operacji.

 • Niezawodność
 • Produkt końcowy wysokiej jakości, o jednolitych i zrównoważonych ekonomicznie właściwościach, można uzyskać jedynie poprzez pracę z wysoce wydajnymi i niezawodnymi systemami.

 • Wczesne usuwanie zanieczyszczeń
 • Zanieczyszczenie powoduje zużycie maszyn, zmniejsza wydajność i negatywnie wpływa na jakość produktu. Dlatego konieczne jest usunięcie jak największej ilości zanieczyszczeń na wczesnych etapach procesu, w możliwie najbardziej ekonomiczny sposób.

 • Zużycie mediów
 • Jest to największa pozycja wydatków we wszystkich systemach recyklingu i musi być dokładnie kontrolowana.

 • Konstrukcja modułowa
 • Innowacje technologiczne i specyfikacje materiałowe stale ewoluują i wymagają możliwości częstych modyfikacji i aktualizacji systemu, aby zawsze pozostać konkurencyjnymi na rynku.

  Pobierz katalog SOREMA kliknij

  Artykuły w prasie branżowej

   

  Artykuł pt. "SOREMA – druga linia do recyklingu butelek PET dla firmy CPC w Wietnamie" kliknij

   

  Artykuł pt. "Linia SOREMA do mycia PET bottle-to-bottle w Mjanma (Birma)" kliknij

   

  Artykuł pt. "SOREMA uruchamia nową, kompletną linię do recyklingu butelek PET do produkcji płatka rPET food grade." kliknij

   

  Artykuł pt. "SOREMA: montaż i uruchomienie linii “bottle to bottle” w czasie pandemii - kiedy trudność staje się okazją ." kliknij

  http://127.0.0.1:54725/img/nowosci/SOREMA_1.jpg

   

  Artykuł w PLASTIME pt. "SOREMA: linie do mielenia, mycia i suszenia odpadów tworzyw sztucznych" kliknij

   

  Artykuł w PLASTIME pt. "Sorema - Previero: usuwanie farby drukarskiej (de-inking) w zakładach recyklingu tworzyw sztucznych" kliknij

  Strona internetowa firmy SOREMA: www.sorema.it  Copyright © 2018 by IPM